"Wieczny Strażnik"- Fabuła

"Wieczny Strażnik" 

Nieśmiała szesnastolatka- Sara White wiedzie spokojne życie w Nowym Yorku. Ma kochającą się rodzinę, dom... Niestety nie posiada tego, co dla prawie każdej młodej dziewczyny jest niezbędne- nie ma przyjaciół. 
Pewnego dnia okazuje się, że rodzina White przeprowadza się do małego i cichego miasteczka- Burgess, zwanego inaczej Miastem Wiecznej Zimy, gdyż tam mróz panuje o wiele dłużej niż w jakimkolwiek innym zakątku kraju. Sara spotyka tam kogoś wyjątkowego. Wysokiego nastolatka o białych jak śnieg włosach i głębokich, niebieskich oczach- Jack'a Frosta. Młody Strażnik ratuje bezbronnej Sarze życie, a od tego pamiętnego zdarzenia zaczynają spotykać się coraz częściej, aż w końcu stają się najlepszymi przyjaciółmi. Czy więź łącząca zwykłą nastolatkę i nieśmiertelnego Strażnika Marzeń przetrwa najcięższe próby? Czy uda im się pokonać ciemność? A może Jack'a i Sarę połączy coś więcej niż tylko przyjaźń...? PS. Obrazek nie mój. 

2 komentarze:

  1. A może Jack'a i Sarę połączy coś więcej niż tylko przyjaźń...?
    Oby ;]
    komentarz: Lamparcik

    OdpowiedzUsuń
  2. Wymyśliłam wcześniej coś podobnego, ale złączyłam dwa filmy DreamWorksa mianowicie ,,Jak Wytresować Smoka" i ,,Strzażników Marzeń" oraz dodałam parę osób nieistniejących, np.: siostrę Czkawki i jej Nocną Furię.

    OdpowiedzUsuń